fbpx

Si një ‘shofere’ e vërtetë! Aktori i humorit publikon videon me vajzën e vogël në makinë

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, poston shpesh në llogarinë e tij në instagram foto apo video me fëmijët e tij.

Vëmendjem më të madhe e merr më së shumti vajza e tij e vogël Aria.

Ditën e sotme Aria ka mësuar marshet e makinës dhe pretendon të bëhet shofere kur të rritet.

“O DROMCA ATOMIKE ime ti 😍😍😍😘😘😘😘😘”- shkruan aktori krahas videos së Arias që na shkriu së qeshuri.