fbpx

Si paraqitet numri i të shtruarve në 4 spitalet Covid sipas Ministrisë së Shëndetësisë?

urgje.jpg
Paraditja e të dielës ishte e qetë në të tre spitalet ku trajtohen pacientë me koronavirus në Tiranë.

Tek Infektivi, ish-Kirurgjitë në QSUT dhe tek “Shefqet Ndroqi” mungonin autoambulancat, por dhe qytetarët.

Oborret e spitaleve mbetën gjatë bosh.

Të dielën të rralla ishin dhe lëvizjet e personelit shëndetësor.

Ditët e fundit numri i të shtruarve në 4  spitalet Covid sipas Ministrisë së Shëndetësisë paraqitet i qëndrueshëm.

24 orët e fundit nën mbikëqyrjen e mjekëve janë 324 pacientë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303