fbpx

Si po e përjeton aktori turk izolimin, flet e dashura e tij

Aktori i famshëm turk, Cagatay Ulusoy, i njohur për rolin e tij si “I infiltruari”, po i kalon ditët e tij të izolimit së bashku me të dashurën e tij.

Aktorja turke, Duygu Sarisin, ka folur rreth këtyre ditëve të vështira si për të gjithë.

E pyetur për të dashurin e saj Cagatay dhe për kohën e kaluar me të në karantinë, ajo u shpreh “Cagatay është i mirë në kuzhinë por për këto pyetje specifike të mos flasim shumë”.

Cagatay dhe Duygu po qëndrojnë në karantinë së bashku në shtëpinë e tyre në Zekeriyaköy.