fbpx

Si shtëpia e “Babagjyshit” pema e Xhemi Shehut

640-0-5fc27614dcd8c.png

Këtë vit pamë që shumë personazhe të njohur vendosën të vinin pemën e Vitit të Ri që në nëntor. Ndoshta prej situatës stresuese që kemi kaluar apo dhe nga qefi i madh i fëmijëve, zbukurimet filluan shumë më parë se sa normalja.

Nga të gjithë personazhet e njohur që na treguan pemen e tyre të Vitit të Ri, Xhemi Shehut nuk ja kalon asnjëri!

Të gjitha zbukurimet, dritat dhe lodrat në shtëpinë e saj qënkan mahnitëse! Hidhini një sy!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303