fbpx

Si ta ruash sa më gjatë ngjyrën e plazhit, ja disa mënyra të thjeshta

1534101929_ngjraedetit.jpg

Vera po ikën dhe bashkë me të edhe ngjyra e çokollatë e trupit.

Por si tia bëjmë që ngjyra të zgjasë më shumë?

Më poshtë ju prezantojmë me 6 hapat që duhet të ndiqni për të ruajtur ngjyrën e trupit.

1.Pi sa më shumë lëngje për të qenë gjithmonë e hidratuar
2.Përdor kremin të paktën 30 minuta para së të dalësh në diell
3.Merri rrezet më shumë gjatë lëvizjes
4.Përdor çdo ditë kremin pas diellit
5.Pastro lëkurën me scrub
6.Përdor hidratuesin

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303