32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Si të shkëlqeni për festat e fundvitit

spot_img

Shumë shpejt vjen nata e Vitit të Ri, ku të gjitha duam të dukemi rrëzëllitëse me veshjet dhe grimin. Sipas shumë stilistëve dhe njerëzve të modës, sugjerohet që fustanet të jenë të mbushura me shkëlqim, xixa apo temina. Këto të fundit, janë rikthyer sërish në modë, që e bëjnë veshjen akoma edhe më të bukur.

Një ndër ngjyrat më mbizotëruese është padiskutim e kuqja. Por, ne ju sugjerojmë disa ngjyra më të hapura, si nude, bezhë apo ngjyrat e pastelit.

Më poshtë, keni disa ngjyra dhe modelet fustanesh./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat