fbpx

Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

Silva Bino është konfirmuar me koronavirus.

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve për Pandeminë është shtruar të premten tek Infektivi me temperaturë 39 gradë.

Sipas Abcnews.al  aktualisht, Bino është në gjendje të stabilizuar shëndetësorë, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa temperatura i është ulur.