fbpx

Sipas Beniadës ja kush janë tre meshkujt më tërheqës në shtëpi

1E7C1359-0596-47E8-B673-914B62B8CE76.jpeg

Mbrëmjen e sotme banorët i janë nënshtruar një sfide durimi.

Ata do të luajnë me ‘’Kullën e balancës’’ dhe do të duhet të rrespektojnë sfidat apo pyetjet që janë shënuar poshtë secilës copëz dërrase.

Beniadës iu kërkua të tregonte se cilët janë sipas saj tre meshkujt më tërheqës të shtëpisë.

Tre emrat që ajo zgjodhi ishin Sabiani, Arbri dhe Pajtimi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303