fbpx

Sipërmarrësi i famshëm italian bëhet baba në moshën 52-vjeçare

Gianluca Vacchi dhe Sharon Fonseca të njohur ndryshe si një ndër çiftet më simpatikë në rrjete sociale,  janë bërë prindër për herë të parë.

Sharon ka sjellë në jetë një vajzë, ndërsa këtë lajm të bukur s’kanë vonuar ta ndajnë me ndjekësit në rrjete sociale.

Gjithashtu, dyshja ka zbuluar edhe emrin e veçantë të bebushes të cilën e kanë quajtur Blu Jerusalema.

Gianluca Vacchi, 53, and Sharon Fonseca, 25, welcome baby girl | Daily Mail  Online

“Ajo është me ne. Sharon dhe unë jemi të lumtur t’ju njoftojmë se këtë mëngjes lindi vajza jonë Blu Jerusalema Vacchi. Falenderojmë Zotin që ajo është e shëndetshme dhe ne e duam më shumë se jetën tonë!”- ka shkruar Gianluca në postim.