fbpx

S’ka qetësi! Plas arma në Shkodër, plagoset një person, Policia me urgjencë në vendngjarje (DETAJET)

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-4.jpg

Plas arma në Shkodër, plagoset një person. Ngjarja raportohet se ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Bardhaj të Shkodër. Deri më tani nuk dihen detaje lidhur me identitetin e personit të plagosur dhe as gjendja e tij shëndetësore.

Ndërkohë që Policia ka mbërritur në vendngjarje, megjithatë nuk ka ende një njoftim zyrtar lidhur me çfarë ka ndodhur.

Kjo është ngjarja e dytë që trondit sot vendin, pasi mëngjesin e sotëm, anëtari i bandës së Durrësit, Edmond Çekiçi u vra brenda mjetit të tij nga dy persona të maskuar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303