32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Skandali i Unazës së Re, do dalin dokumente të reja”

spot_img

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur para pak minutash, në emisionin “Pesë pyetjet nga Babaramo”, për atë që ai e quan vjedhje galopante te Unaza e Re.

“Te Unaza e Re po vidhet me paratë e taksapaguesve shqiptarë, vjedhje ashiqare, por kanë hapur dhe një llogari të parajsave fiskale. Pastaj do të ndërtojnë vila, pallate për të pastruar paratë e drogës”, u shpreh Basha, teksa siguroi se emrat e ndërtuesve do t’i bëjë publike shumë shpejt, me dokumente, pasi aktualisht po i analizojnë.

“Do t’i bëjmë publike  emrat, me dokumente sepse jemi në analizë të plotë të tyre. Do të plasë e vërteta”, tha lideri i opozitës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat