fbpx

Skandali në Për’Puthen! Reagon Ana e parë: “Nuk të detyron askush…”

jbjkbkjb.jpg

Skandali Andi-Tea-Beart është një nga çështjet më të diskutuara të ditëve të fundit nga emsioni Për’Puthen!

Pas kësaj ngjarje reagimet nga konkurrentët dhe ish-kokurrentët e programit kanë qenë të shumta dhe të gjithë ata janë shprehur të zhgënjyer nga kjo ngjarje.

Në lidhje me këtë situatë ka reagur së fundmi edhe Ana Lleshi, e cila u penalizua nga emisioni pas publikimit të disa fotove nga Arjoni. Gjatë një videoje live në Instagram ajo është shprehur me bindje se Tean dhe Andin nuk i ka detyruar askush të dalin çift nga programi, por e kanë bërë vetë këtë zgjedhje.

“Unë s’jam përputhur që të flas për Tean dhe veprimet e Teas apo të kujtdo tjetër që bën kokrrën e qejfit. Di të them vetëm kaq që në momentin që ti zgjedh të dalësh çift me dikë nuk të detyron askush. Kaq është shumë e thjeshtë”, është shprehur Ana.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303