fbpx

Skënder Brataj merr dozën e parë e vaksinës anticovid: Do pres 21 ditë që të…

brataj-2-780x405.png

Ditën e sotme në “Air Albania Stadium” është vaksinuar  dhe kreu i Urgjencës Skënder Brataj. Ai dha një mesazh për vaksinën e më pas tha se do presë 21 ditë për dozën e radhës.

“Vaksina të siguron mbrojtje, do presim edhe 21 ditët që të bëjmë dozën e dytë. Por midis këtyre dy vaksinave duhet të vijojmë të ruhemi”, tha Brataj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303