fbpx

Skënder Gega shijon fitoren e Kukësit nga spitali në Turqi me maskë oksigjeni

1606674974_gega.jpeg

Kukësi ka arritur të marrë sot një tjetër fitore të rëndësishme në këtë sezon përballë Vllaznisë dhe kjo fitore është festuar edhe nga trajneri Skënder Gega.

Ai ndodhet në Turqi, për shkak se është i prekur me COVID-19, por kjo nuk e ka ndalur trajnerit që të shijojë këtë 3-pikësh. Ai shfaqet me maskën e oksigjenit, teksa në dhomën e spitali, po sheh ndeshjen nga celulari.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303