29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Skuadra e kërkimit nxjerr trupin nga rrënojat e avionit, dyshohet të jetë i futbollistit Sala

spot_img

Është nxjerrë nga rrënojat e avionit me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson, trupi i zbuluar disa ditë më parë, pas një kërkimi nënujor. Ndërkohë Air Accidents Investigation Branch (AAIB) nuk ka zbuluar ende identitetin e viktimës që është gjendur në këto rrënoja.

Ekspertët arritën të nxirrni me sukses trupin, ndërkohë që operacioni për të rimarrë rrënojat e avionit është ndërprerë për shkak të kushteve të këqija të motit./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat