fbpx

“S’më kishte ndodhur më parë!” Alketa tregon çfarë e befasoj gjatë pushimeve(Video)

Screenshot_23-12.jpg

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu ndodhet aktualisht me pushime së bashku me familjen e saj. Alketa po i kalon pushimet në bregdetin e jugut ku ka publikuar shpesh foto e video.Por postimi i fundit i moderatores është shumë i veçantë pasi në të shfaqet një dhi që afrohet duke i konsumuar  macaroons  e saj, nga ky veprim Alketa është çuditur pasi tregon që një gjë e tillë nuk i kishte ndodhur më parë dhe nuk nguron që videon ta ndaj me fansat e saj .

Advertisement

Kjo s’me kishte ndodhur ndonjehere. Ben plazh, vjen e paftuar me konfidence te plote dhe ha macaroons pa leje, iken si Zonje, fton dhe shoqet😂!

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303