15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“S’më rrihet pa e thënë’. Artan Hoxha publikon foton e bujshme të Ilir Metës dhe zbulon ç’pritet të ndodhë

spot_img

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dalë pak më parë me një mesazh në rrjetin social Facebook. Teksa ka publikuar një foto të Presidentit Ilir Meta me ambasadoren Yuri Kim, Hoxha shkruan se qesh mirë kush qesh i fundit.

“No comment…. Edhe pse s’me rrihet pa e bere nje koment

Populli thote:Qesh mire, kush qesh i fundit…”, shkruan Yuri Kim.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat