fbpx

“S’mund ta besoj”, legjenda e Juventusit Del Piero, shtrohet me urgjencë në spital

Legjenda e Juventusit Alessandro Del Piero ka përfunduar në urgjencë pas krizës që ka pësuar në veshka.

Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale nga spitali dhe shprehet:

“S`mund ta besoj sesi një gjë e vogël 3mm mund të bëjë kaq shumë keq”, referuar madhësisë së gurit.