fbpx

Solari debuton me fitore në pankinën e Realit

real.jpg

Santiago Solari e nisi me fitore aventurën e tij të përkohshme me Real Madrid.

Madrilenët mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 Melillan, skuadër që militon në ligën e tretë spanjolle, në sfidën e parë të 1/16-ave të Kupës së Mbretit.

Karim Benzema hapi serinë e golave në pjesën e parë, ndërsa më pas shënuan Asensio, Odriozola dhe në fund i riu debutues, Cristo Gonzales.

Për t’u shënuar edhe debutimi i brazilianit Vinicius.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *