fbpx

Sot afati përfundimtar/ Ja cila parti dorëzoi sot e para listën në KQZ

celi.jpg

Dita e sotme shënon dhe përfundimin e afatit për dorëzimin e listave të kandidaturave për deputet për zgjedhjet e 25 prillit. Në këtë kuadër, Lëvizja për Ndryshim e Jozefina Topallit, ka dorëzuar sot e para listën e emrave për kandidatët për deputet.

Afati përfundon në orën 23.59.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303