22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Sot, festë në shtëpinë e Çiljetës

spot_img

Dita e sotme a qenë e bukur për Çiljetën duke festuar ditëlindjen e saj dhe të djalit Fernando.

Në vitin 2013, Çiljeta solli në jetë fëmijën e saj të parë. Për ditëlindje, këngëtarja mori dhuratën më të bukur, pikërisht Fernandon.

“Faleminderit ZOT që si sot 6 vite më parë në ditën time të lindjes më bekove me dashurinë më të madhe që mund të bekohet një femër, birin tim Fernandon”, shkruan ajo në foton e postuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

https://www.instagram.com/p/BtelEQ3AXsD/

Në foto ajo shfaqet me fustan të bardhë duke mbajtur ne krahë Fernadon e vogël

Çiljeta ka publikuar video dhe foto nga lindja e djalit dhe duket shumë e lumtur dhe shfaq kaq shumë dashuri për djalin e saj pasi ne e shikojmë kudo që shkon  është e shoqëruar nga Fernando

Në një video ajo ka publikuar momentin kur ka sjellë ne jetë Fernandon, “momenti me i lumtur i jetes time” shkruan në foto

Çiljeta është një nënë e përkushtuar dhe do bënte cdo gjë për djalin e saj, pasi rrezatohet kudo.

I urojme Çiljetës dhe Fernados edhe 100 vite të lumtura

ciljeta

CILJETA1

ciljeta4

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat