fbpx

Sot mblidhet Kuvendi, zbardhet rendi i ditës

kuvendi-1-770x388.jpg

Sot do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë për caktimin e përbërjes së komisioneve të përhershme të Kuvendit, si dhe caktimin e anëtarëve zëvendësues në përbërjen e komisioneve të përhershme.

Në rendin e ditës së seancës plenare sot, Kuvendi do shqyrtojë projektvendimin “Për caktimin e përbërjes së komisioneve të përhershme të Kuvendit”, projektvendimin “Për caktimin e anëtarëve zëvendësues në përbërjen e komisioneve të përhershme të Kuvendit”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303