32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sot, ndeshja miqësore mes Tiranës dhe Shpresat U21

spot_img

Skuadra e Tiranës ka një ndeshje miqësore ditën e sotme me Shqipëri U21. Ndeshja do të luhet në stadiumin Selman Stërmasi.

Njoftimi i Klubit të Tiranës:

Luhet sot, datë 10/10/2020, ora 16:00 ndeshja miqësore mes KF Tirana- Shpresat U21. Ndeshja do të luhet në stadiumin Selman Stërmasi. Për shkak të situatës së shkaktuar nga COVID-19, takimi do të zhvillohet me dyer të mbyllura. Ndeshja do të transmetohet në kanalin RTSH 2 HD. #forcatirona

https://www.facebook.com/kftirana.al/photos/a.2393816600874448/2704524109803694

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat