fbpx

Sot një yll i vërtetë, por ja si dukej Elita Rudi para famës

Elita Rudi është padyshim një nga personazhet më të dashura shqiptare. Prej vitesh moderatorja bukuroshe në krahun e saj ka partner reperin e njohur Gjiko. Çifti së fundmi lindi edhe një fëmijë të quajtur Zëri me fotot e të cilit na mbajnë gjithmonë të përditësuar.

Mirëpo këtë herë Elita ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj një foto fëmije, por jo të Zërit siç bën zakonisht.

Moderatorja ka shpërndarë në profilin zyrtar në instagram, foto të saj kur ishte e vogël dhe e njihnin vetëm të afërmit e saj. Elita shfaqet me një buzëqeshje në fytyrë, flokët e zinj të gjatë i mban lëshuar mbi supe dhe sytë e zinj pasyqyrojnë shumë ëmbëlsi.

elilog.jpg

 

elit.jpg