fbpx

Sot u hapën lokalet, ja si iu shërbye qytetarëve shqiptarë (Foto)

kafe-ne-tirane-2.jpg

Sot janë hapur lokalet dhe restorantet, ku shumë qytetarë kanë konsumuar kafe dhe jo vetëm.

Ashtu siç u përcaktua edhe nga protokollet e ministrisë së Shëndetësisë, këto biznese do i duhet të ushtrojnë aktivitetin e tyre nën masa të rrepta sigurie, siç është dhe zbatimi i higjienës, apo dhe shërbimi nga ana e personelit me maska.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303