fbpx

Sozia e Lady Gagës, dentistja bëhet e famshme

Screenshot_30.png

Lady Gaga ka patur një vit të jashtëzakonshëm, por njerëzit janë të fokusuar më shumë tek sozia e saj. Një blogere ndau eksperiencën e saj në Youtube me një dentiste që kishte ngjashmëri të frikshme me yllin e muzikës pop, dhe papritur videoja e saj u bë virale në rrjet. Edhe pse pjesën më të madhe të tipareve janë të mbuluara nga maska, dentistja duket njësoj si Gaga nga pjesa e syve. Kaq ka mjaftuar që Twitteri të “ndizet” me komente nga përdorues të shumtë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303