fbpx

Spikerja e lajmeve na la pa fjalë, ja ç’i kërkonin të ftuarit pas intervistës

Anjola Hamzaj është një ndër spikeret më simpatike të lajmeve, në ekranet shqiptare.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sytë e saj të bukur të kaltër. Mbrëmjen e djeshme ajo ishte e ftuar në emisionin “Soiree” për të folur se sa rol ka luajtur bukuria në ndërtimin e karrierës së saj.

Ndër të tjera Anjola është pyetur nga Jonida Shehu nëse të ftuarit në studion e edicionit të lajmeve pas intervistës i kanë kërkuar numrin e telefonit dhe ajo pa hezitim e ka pranuar që pikërisht kjo gjë ka ndodhur.

Kujtojmë se Anjola pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë e dy fëmijëve binjakë, me një lindje që nuk qe aspak e lehtë dhe u krye në Itali.

 

manjo 1 manjo 2 manjo 3 manjo
<
>