18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Stili i ri i Beatrix Ramosaj

spot_img
Këngëtarja e re dhe shumë e talentuar Beatrix Ramosaj njihet për zërin e saj të veçantë dhe këngët që ka publikuar, duke u pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos talentit në muzikë, njihet edhe për bukurinë dhe format e saj trupore.

Në paraqitjet e saj publike ajo kujdeset që gjithnjë të paraqitet me shumë stil.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur është paraqitur në një park, me plot stil dhe mjaft joshëse.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat