30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Stine publikon projektin e tij më të ri ‘Money’

spot_img

Ditën e djeshme këngëtari Stine ka publikuar këngën e tij më të re ‘Money’

Ai këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtaren, Fatlume Popovci .

Teksti i është shkruar nga Stine, për muzikën u kujdes Jurgen Shira, kurse videoklipi u punua nga Chill Production.

Projekti me i ri ka ardhur me anë të një videoklipi i cili është publikuar tashmë në Yotube.

Nga burime të Real-news.tv, Stine tashmë është duke punuar dhe për albumin e tij më të ri.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat