20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Stresi bën gjestin emocionues për burrin me aftësi të kufizuara: Për këtë njeri i derdha lotët!

spot_img

Reperi Stresi ka qenë pranë të prekurve nga tërmeti gjatë gjithë kësaj jave. Ai është përpjekur të ndihmojë njerëzit që kanë ngelur pa shtëpi duke dhuruar ndihma dhe ushqime.

Nga postimet që reperi bën në “Instagram” me foto dhe video të ndryshme nga situata e njerëzve që po jetojnë në qiell të hapur, ai duket shumë i prekur.

Madje sipas tij deputetët dhe qeveritarët kanë shkuar pranë njerëzve të dëmtuar vetëm ditën që ka ndodh tërmeti dhe tani plot një javë nga fatkeqësia, nuk ka shkuar askush të shohin së në çfarë kushte po jetojnë dhe a kanë për të ngrënë apo jo.

Përmes një postimi në “Instagram” Stres ka ndarë disa momente kur një personi më aftësi të kufizuara bëhet me një karrige me rrota.

 “Per kete njeri i derdha lotet 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat