fbpx

Stresi harron përfundimisht Keisin? Shfaqet me bjonden seksi në krahë

cbc08ed31dabf56e1ba1671067c7016c_L.jpg

Mesa duket Stresi e ka harruar njëherë e përgjithmonë Keisin. Së fundmi, reperi u pa me një bjonde në festën e tij të ditëlindjes.

Bëhet fjalë për Atalanta Kërçyku, biondja seksi, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss ëorld”. Atalanta prej vitesh është shfaqur në ekranet shqiptare dhe aktualisht është pjesë e formatit “She’s on top”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303