Stresi puthej në ‘club’ me një brune, Keisi thyen heshtjen: Do jesh gjithmonë i…

Një video e reperit Stresi së bashku me një brune në një club qarkulloi në të gjithë mediat online.

Në video ata shfaqeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin dhe në një moment, reperi afrohet dhe e puth në faqe vajzën brune, ndërsa ajo nis të buzëqeshë.

Ende nuk dihet nëse vajza në fjalë është fanse, mikeshë, apo ka diçka më shumë me Stresin, megjithatë Keisi ka dy fjalë për këtë situatë.

Pak orë pas publikimit të videos, ajo ka postuar në Instastory një foto me një dedikim i cili duket fiks për Stresin.

“Kur mjaftohesh me thërrime, do të jesh gjithmonë i uritur”, shkruan Keisi.