fbpx

Stresi sjell super bashkëpunimin me Getinjon

Untitled-design-2021-01-20T162816.424.jpg

Dy reperat e njohur Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar sëbashku forcat dhe kanë realizaur bashkëpunimin e tyre të parë.

Dy djemtë kanë lançuar në Youtube projektin e ri të titulluar “S’jam dorzu”.

Kjo është hera e parë që dy djemtë bashkëpunojnë, ndërsa fansat po shpresojnë që të mos jetë e fundit.

Vetëm disa minuta pas publikimit, kënga i kaloi 60 mijë klikime në Youtube dhe ky është një tregues i saktë se “S’jom dorzu” ka për të qenë një super hit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303