fbpx

Stresi zbulon se si e ngacmoi një djalë, i bëri presion për ta larguar: Ik se ta haj syrin…

ef2f4ae87cd0beb6cf773d5814c90962_L.jpg

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka zbuluar një detaj interesant nga jeta e tij, pasi ka thënë se është ngacmuar nga një djalë. Stresi ishte i ftuar në “Roped with Olsi”, kur tregoi se një stilist e kishte ngacmuar drejtpërdrejt. Më pas reperi tha se i kishte ushtruar presion që ai të largohej.

“Ishte një stilist dhe më pa e më tha kshu…”do të të stiloj”…po te unë e gjete ti more, thashë…ishte kshu e kupton vetë ti. Kisha dhe një stilolaps në dorë dhe i thashë ‘ik se ta haj syrin si kokërr ulliri more vesh a jo…jo për naj gjë, çik si presion sa për ta larguar”,- tha Stresi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303