fbpx

“Studentët për Trump”, seksi dhe të armatosura

Screenshot_8-9.jpg

ë rinjtë që mbështesin Donald Trump, teksa viti zgjedhor afrohet, postojnë vazhdimisht foto në një grup ën Instagram, të quajtur Students4Trump.

Siç pritet për shumë nga ndjekësit e republikanëve në SHBA, një pjesë e mirë e fotove janë me armë.

Mes ndjekësve ka shumë vajza, e një prej tyre është edhe vetë Ivanka Trump. Presidenti nuk e ndjek ende faqen.

Students4Trump ka rreth 5000 vullnetarë dhe ka mbledhur 13 mijë vota paraprake për presidentin.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303