16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Studenti-Ramës: Ai të vriste në Bulevard, ti po na vret…

spot_img

Në një nga auditorët e Universitetit të Vlorës po zhvillohet takimi me Kryeministrit Rama me studentët.

Pak minuta me parë një nga studentët ka folur mbi gjendjen e mjeruar te sistemit të arsimit dhe i revoltuar i është kthyer kryeministrit me fjale të ashpra: “Z.Rama ju keni thënë se ai të vret në bulevard (Berisha) por ju po na vrisni shpresën”.

Më tej u shpreh: “u the shokëve të mi (atyre) që dolën komunistë, unë desha të largohem bashkë me ta. S’mund të na pranojmë këtë. Na thuaj gjëra konkrete këtu. Na thuaj si do zgjidhen problemet tona. Kam menduar disa herë që të iki nga Shqipëria”./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat