16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Suksesi i radhës i Dua Lipës

spot_img

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka pushtuar tregun muzikor amerikan dhe britanik me hitet e saj të njëpasnjëshme. Këngëtarja bukuroshe gjithashtu ka fituar shumë çmime prestigjioze, por dua nuk ndalet këtu. Së fundmi, ajo ka qenë në top 3 e listës së muzikës në Britaninë e Madhe përgjatë gjithë vitit 2018.

Ylli i hitit ‘New rules’ ka arritur të pozicionohet në vendin e dytë, pasi reperes së njohur Cardi B. Ndërkohë vendin e tretë e ka zënë Jess Glyne.

Dua Lipa ka qëndruar në krye të klasifikimeve për më shumë se 67 javë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat