fbpx

Sulm me armë në një parking, plagosen katër persona

61043d112030277eb26507c4-780x405.png

Një sulm me armë zjarri është regjistruar pasditen e sotme në Berlin. Sipas mediave gjermane ngjarja ndodhi në një parking dyqanesh.Katër persona kanë mbetur të plagosur ndërsa ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.Ndërkohë autori ka mundur t’i shpëtojë policisë dhe tashmë ndodhet në arrati. Tashmë policia po punon për kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303