fbpx

Sulm me thikë në Angli, ndërron jetë 1 person

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Londër, ku një 41-vjeçar ka vdekur si pasojë e një sulmi me thikë.

Bëhet me dije se një person i maskuar qëlloi me thikë viktimën, të cilin e la të vdekur në vend.

Autori nuk është identifikuar, por dëshmitarët thanë se ngjarja ishte e shpejtë dhe e tmerrshme.

Autoritetet britanike mbërritën menjëherë në vendndodhje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit./real-news.tv