20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Super bomba me një super hit

spot_img

Këngëtarja Fjolla Morina ka nxjerre ditën e djeshme këngën e saj më të re “fustani”.

Mesa duket këngëtarja e veshur seksi i këndon fustanit por nuk dimë cilit prej fustaneve që ka veshur në ketë videoklip.

Ajo duket seksi dhe ka zbuluar pjesën më të madhe të trupit duke nxjerre në pah hiret e saj bombastike.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat