15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Super Shaqiri, futet ai dhe Liverpool shkatërron Unitedit

spot_img

Liverpooli fitoi pak minuta më parë 3-1 ndaj Manchester Unitedit në kuadër të javës së 17-të në Premierligë, falë 2 golave të Xherdan Shaqirit brenda 10 minutave.

Shikoni dy golat e Shaqirit, i cili i dha tri pikë shumë të rëndësishme ekipit të tij.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat