fbpx

Super talenti/ Njihuni me 2 vjeçarin që i la gojëhapur të gjithë me performancën në skenë (VIDEO)

Një vogëlush 2-vjeçar ka mahnitur jurinë në show-n televiziv “Got Talent Espana”, në Spanjë me talentin e tij.

Të gjithë ju që do e shihni teksa po garon në skenë do ngeleni të habitur nga performanca e tij.

Djali 2 vjeçar performoi si një profesionist i vërtetë duke i rënë baterisë dhe bëri që publiku të ngrihej në këmbë dhe të brohoriste. Juria ka mbetur e befasuar. Kjo shihet qartë në videon e mëposhtme.