27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Surpriza në Shkodër? Cila parti politike ‘po triumfon’ aty? Vjen rezultati i bujshëm nga numërimi i 27% të votave

spot_img

Nuk ka surpriza në Shkodër. Janë numëruar deri në këto momente 27% e votave dhe mësohet se PD vijon të rezultojë forcë e parë e ndjekur nga PS dhe PSD  e Tom Doshit.

Përkatësisht, PD ka marrë 42.89% të votave, ndërsa PS 29.41%. Forca e tretë është PSD me 14.67%, ndërsa LSI ka marrë deri më tani vetëm 9.76%.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat