fbpx

Surprizë/ Në skenën e “Kënga Magjike“, ngjitet një e ftuar shumë e vecantë!

Në skenën e festivalit “ Kënga Magjike“, është ngjitur një e ftuar mjaft e vecantë: këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Anna Oxa ishte e “vendosur“ të elektrizonte sallën me  një prej hiteve më të njohura të saj, duke treguar se nuk e ka të vështirë të rrëmbeje zemrat e publikut, ashtu sic ka bërë gjithmonë, në fund të fundit.

View this post on Instagram

@annaoxa_oxarte @kengamagjikeofficial #KengaMagjike #TvKlan www.tvklan.al

A post shared by TV KLAN (@rtvklan) on

Ka një risi festivali sivjet: paratë që do të fitohen prej tij, do të shkojnë në ndihmë të personave të prekur nga tërmeti. Ndaj dhe Anna nuk nguroi t`I bashkohej nismës humanitare, ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh të fortë për të gjithë shqiptarët.