fbpx

Surprizë! Pasi bëri publike lidhjen me biznesmenin, Genta Ismajli duet me reperin e famshëm turk

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po jeton ditë të bukura në jetën e saj personale. Ajo së fundmi është shfaqur publikisht me të dashurin e saj turk Husen dhe duket shumë e dashuruar. Fakti që i fejuari milioner është turk, e ka bërë Gentën të njihet më shumë me kulturën turke dhe me artistët e njohur atje.

Aq i ka shërbyer qëndrimi në Turqi Gentës, sa së shpejti do të vijë në bashkëpunim me një prej reperave më të njohur në Turqi.

“Po, lajmi është i vërtetë, unë dhe i mrekullueshmi Eypio do të vijmë së bashku me një duet”,-shkruan Genta në Instagram.

View this post on Instagram

YES, THE NEWS IS TRUE. ME AND THE AMAZING @eypio COMING OUT WITH A DUET TOGETHER 🇽🇰🇹🇷🇦🇱

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Eypio nga një vëzhgim në Youtube, ai numëron miliona klikime me hitet e tij. Madje edhe kolona zanore e filmit “Çukur” që tranmetohet në Tv Klan këndohet nga ai.