23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Surprizohen peshkatarët, peshku ‘përbindësh’ del në breg

spot_img

Dy peshkatarë janë surprizuar kur gjetën një peshk të çuditshëm që kishte dalë në breg të detit.

Ata gjetën krijesën 25 km në lindje të lumit Murray, një destinacion popullor për peshkim dhe pushime në Australinë e Jugut.

Stiven Jones e vuri re peshkun  teksa ai po dilte me ekipin e tij të peshkimit.

Peshku ishte i gjatë  2.5 m dhe peshonte disa qindra kilogramë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat