Surprizohet nga bashkëshorti, ja dhurata 14-mijë dollarëshe e Rezarta Shkurtës

Edhe pse nuk ishte ditëlindja e saj, Rezerta Shkurta është befasuar nga i shoqi, Ermal Hoxha me një dhuratë të veçantë.

Rezarta ka përcjellë përmes rrjeteve sociale dhe  ka treguar me foto se ka marrë një set bizhuterisht të markës luksoze “Cartier”.

Vetëm byzylyku prej floriri dhe me gurë gurë diamanti, kushton 10 mijë dollarë, ndersa unaza kushton rreth 3.500 dollarë.

 

/real-news.tv/