fbpx

“Ta kam nxirë jetën”. Bora Zemani uron më të shtrenjtin e saj: Të dua edhe më shumë teksa rritemi

bora-5.jpg

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Bora Zemani ka bërë një urim të veçantëpër vëllanë e saj i cili sot ka datëlindjen. Teksa ka publikuar një foto të vëllait, Bora shprehet se sa më shumë rriten aq më shumëi shtohet dashuria, ndonëse siç thotë ajo me shaka, ja ka nxirë jetë të vëllait.

“Zemra ime, shpirti im, gjaku im! Jam e lumtur që të kam në jetën time, që jam rritur me ty (edhe pse të kam nxirë jetën). Të dua dhe sa më shumë rritemi, të dua edhe më shumë”, shkruan Zemani.

Kujtojmë se ata kanë treguar shpesh në rrjetet sociale që janë tepër të lidhur me njëri-tjetrin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303