fbpx

Tablet në tualetet e stadiumeve për të mos humbur asnjë minutë nga ndeshja

tualete.jpg

Nga Zvicra u implementua mjaft mirë në kampionatin spanjoll nga Leganesi dhe tashmë duket se do të zgjerohet edhe në shumë stadiume të tjera, përfshi edhe mitikun “Santiago Bernabeu”.

Bëhet fjalë për vendosjen e tabletave në tualetet e stadiumit, që do t’u mundësojë tifozëve që të mos humbasin asgjë nga ndeshja që po luhet, ndërkohë që ata bëjnë nevojat personale.

Mediat spanjolle raportojnë se bëhet fjalë për një grup marketingu, që mundëson instalimin e kësaj teknologjie, me qëllim që të reklamojë njëkohësisht edhe produktet e saj në të njëjtin tablet.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *