27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Antidroga

Mbrëmja e së dielës, operacione antidrogë në të gjithë vendin

Policia ka nisur operacione antidrogë në disa qytete të vendit mbrëmjen e së dielës. Operacione të mëdha po zhvillohen në Durrës, Sarandë dhe Vlorë.    

Latest news

- Advertisement -spot_img